Klubo narių dovanos ir šventė Ilguviečiams
Parašė Giedrius   
Šeštadienis, 20 Lapkritis 2010 00:52

Ilguvos socialinės globos namų gyventojai 2010 m. lapkričio 20 dieną sulaukė svečių. Labdaros šventę čia surengė mūsų klubo nariai

 Ilguvos globos namų direktorius Sigitas Jankauskas džiaugėsi: „To dar nebuvo, kad atvyktų tiek daug gražių uniformuotų vyrų, suvažiuotų džipų." Mintis atgabenti ilguviečiams labdaros ir suruošti šventę kilo paskutiniame klubo narių susirinkime. Ilguvos globos namai pasirodė esą atokiausi ir labiausiai pamiršti.phoca_thumb_l_ilguva_2010102

Globos namų gyventojai būriavosi aikštelėje, stebėdami klubo narius, kurie kaitė didžiulį katilą žuvienei ir movė ant iešmo šerną. „Visai kaip Šakių šventėje" ,- girdėjosi džiaugsmo replikos. Klubiečiai taip pat atgabeno ir kalną drabužių, kuriuos rinko ne tik patys nariai, bet ir Šakių „Aukuro" pagrindinės mokyklos bendruomenė, kurios direktorius Rolandas Kučiauskas yra mūsų klubo narys. Prie labdaros prisidėjo ir A.Varankevičienės individuali įmonė, prekiaujanti dėvėtais drabužiais.

Kol į katilą buvo dedami produktai ir kepamas šernas, globos namų gyventojai rinko jiems labiausiai patinkantį džipą. Daugiausiai dėmesio sulaukė Vaido Litinsko „senelis", tačiau nebuvo nė vieno, kuris neturėtų gerbėjų. Na o kokie rinkimai be technikos išbandymo?

Šventė tęsėsi iki sutemų, tuo labiau, kad ir oras buvo geras, ir muzikantai šaunūs. Klubiečiai pasižadėjo, kad tai nebus vienintelis kartas, kai jie aplankė Ilguvos globos namų gyventojus.

„4x4 Šakiai" klubo vardu dėkojame Baltkojų medžiotojų būrelio nariams, Prano Dailidės vadovaujamam medžiotojų būreliui „Ragas" už padovanotus šernus ir visiems, prisidėjusiems prie šventės rengimo.

Šventės akimirkos

 
 Liepa 2024
Pr A T K P Š S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4